Saç Bakım Serisi

Derinex Topçuklu Saç Bakım Şampuanı Argan Yağlı - Acacia (Bitkisel) Kolajen

Argan yağlı ve E vitamini topçuklu şampuan, işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için güçlendirici ve onarıcı bakım sunar. Bu özel formülasyon, saçların daha güçlü, daha parlak ve az elektriklenen olmasını sağlar. Argan yağı, saçları derinlemesine beslerken, E vitamini saç tellerini güçlendirir ve onarır.

Ürün Açıklaması


Derinex Argan Yağlı Şampuan saç derisini arındırırken aynı zamanda argan yağı sayesinde nemlendirir. Böylelikle saç derisi hassasiyetini ortadan kaldırırken saç köklerinin nefes almasına yardımcı olur. Nefes alan saç kökleri daha hacimli saçlara dönüşür.

İçeriğinde bulunan vitaminler ve bitkisel ekstreler sayesinde saç köklerini güçlendirirken, biotin, keratin, kolajen ve argan yağı ile saç tellerini onarır.

Kullanım Şekli


Islak saça köpürmeye yetecek kadar şampuanı avuçlarınıza alın ve saç derisine ve saç tellerine eşit miktarda ve nazikçe masaj yaparak uygulayın. Köpürmeyi kolaylaştıracak bir araç ya da elleriniz ile su yardımıyla ürünü köpürtün. Bu sayede ürünün içeriğinde E vitamini içerikli topçuklar aktif hale gelecektir.

Ürünü saçlarda 3-5 dakika bekletin. Bu süre saç derisinin ve saç tellerinin şampuanın içeriğinden tam olarak faydalanmasını sağlar. Bekleme süresi boyunca, saç köklerine ve tellerine nüfuz eden şampuanın etkisini artırır ve saçın daha iyi beslenmesine yardımcı olur.

Ardından, saçınızı bol su ile durulayın. Durulama işlemi, şampuanın ve saçınızdaki herhangi bir kir veya kalıntının tamamen temizlenmesini sağlar.

İçindekiler


 

Niasin

Biotin

Adaçayı Ekstraktı

Su Teresi Ekstraktı

Provitamin B5

Biberiye Ekstraktı

Argan Yağı

Saccharide İsomerate

Acacai Kolajen

KeratinDoğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.