Sağlıkta İnovasyon!


Biz Kimiz?


PRP İlaç Firması ve Derinex

PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, 2012 yılında eczacı ve hekimlerin ortak girişimiyle kurulmuştur. Kuruluşumuz, sağlık sektöründe kalite, güvenilirlik ve yenilik odaklı yaklaşımıyla bilinmektedir.

Sağlıklı yaşam için en iyi ürünlerin sunulması hedefiyle AR-GE çalışmalarına sürekli olarak yatırım yapmaktayız. Nitelikli hammadde kullanımıyla sağlık ve tedavi konularında destek olmayı amaçlamaktayız.

"Vimex" markamızla gıda takviyeleri ve vitamin/multivitamin destekleri üretirken, "Derinex" markamızla kişisel bakım ürünleri sunmaktayız.

Doğal üretim anlayışıyla, bilimsel araştırmaları destekleyerek ve günlük ihtiyaçlara uygun ürünler geliştirerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.İçeriğinde Fayda Var!


Derinex Markası

Derinex Markası, PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. tarafından, ülkemizin ilaç ve sağlık ürünlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sağlık, kalite ve güven ilkelerini benimseyen firmamız, uzmanlar tarafından özenle hazırlanan "Derinex" kişisel bakım ürünleriyle sektöre adımını atmıştır.

Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ve cilde zararlı maddelerden arındırılmış olan "Derinex" ürünleri, saç, cilt ve bebek bakımında etkin çözümler sunmaktadır. Bu ürünler, eczacılar ve son kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüş, "İçeriğinde Fayda Var!" sloganıyla müşteri memnuniyetini sağlayarak dünya markalarıyla rekabet eden bir dinamizm kazandırmıştır.

Kişisel bakımın insan sağlığı için taşıdığı önemi bilinciyle hareket eden firmamız, uzman danışmanlık gerektiren ilaç, sağlık ve kişisel bakım ürünlerini sadece eczanelerde sunmaktadır. Ar-Ge ve inovasyona dayalı ürünler geliştirme misyonunu benimseyen PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri, "Derinex" kişisel bakım ürünlerinin ardından "Vimex Gıda Takviyeleri"ni kullanıcıların beğenisine sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Firmamız, "Derinex" ve "Vimex" markalarıyla kanıta dayalı üretim yaparak ülkemize değer katan öncü firmalardan biri olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.


 

Derinex'le Daha Sağlıklı Ciltler...


Sağlık ve güvenin öncelik olduğu PRP İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş., Dermatolojik testlerden geçmiş ve uzmanlar tarafından hazırlanan Derinex markasıyla kişisel bakımın öncüsüdür. İçeriğinde zararlı maddeler bulunmayan ürünleriyle müşterilerine güven verirken, sağlık ve kaliteye odaklı yaklaşımıyla sektörde öne çıkmaktadır. Derinex, bilimsel araştırmaların ışığında, insan sağlığına değer katmayı amaçlayarak, herkesin daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesine katkıda bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için buradan ulaşabilirsiniz.