Cilt Bakım Serisi

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske - Siyah Nokta Maskesi

Derinex Yeşil Maske siyah noktaları temizler, içeriğindeki Aloe Vera, Panthenol, Allantoin ile cildinize yenileyici bakım yapar.

Ürün Açıklaması


Derinex Soyulabilir Yeşil Maske, cildin ihtiyaç duyduğu bakımı eksiksiz bir şekilde sunan aktif bileşenleri içerir. A, C ve E vitaminleri bakımından zengin olan bu maske, cilt kırışıklıklarını azaltmak, nemlendirmek ve sivilce oluşumunu engellemek için idealdir.

Derin nüfuz edici özelliği sayesinde cildin derinlerine kadar etki eder, nemlendirir ve canlandırır. Ayrıca cilt üzerindeki tahrişleri ve kızarıklıkları gidermede önemli bir rol oynar.

Derinex Soyulabilir Yeşil Maske, cildi korur, onarır, iyileştirir ve yatıştırır, böylece cildin sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli


Uygulanacak bölgeyi temizleyiniz. Yeterli miktar Derinex Soyulabilir Yüz Maskesi’ni uygulanacak bölgeye kalın bir tabaka oluşturmadan kaplayacak şekilde sürünüz. Ortalama 25 dk. bekledikten sonra cildin yağ durumuna göre elinizle kontrol ederek kuruluğuna bakınız, kuruduğundan emin olunuz. Derinex Soyulabilir Yüz Maskesi’ni yavaşça soyunuz.

Kuru ciltlerde maske kullanımı sonrası cilt kurumasına karşı derinex nemlendirici cilt bakım kremi kullanılması tavsiye edilir.

İçindekiler


 
Lorem ipsum

Quantum carllotte pertroni vertone

Vito quantum portenstra verte

Partefonium alle venron

Aqua de oma

Doğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.