Saç Bakım Serisi

Derinex Saç Dökülmesine Karşı Etkili Saç Spreyi - Erkek

Derinex Anti Hair Loss Saç Bakım Spreyi, özel formülüyle saç dökülmesine karşı etkili bir çözüm sunar. Saç köklerine etki ederek dökülmeyi önlemeye yardımcı olur.  Düzenli kullanıldığında, saçların daha sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümesine katkıda bulunur.

Ürün Açıklaması


Saç derisi ve saç telleri için gereken tüm ihtiyaçları bir araya getirdik ve bu doğrultuda özel bir formül oluşturduk. Patentli içerik Procapil ile güçlendirilmiş olan bu formül, dökülme karşıtı etkisiyle saçları güçlendiren bir kompleks sunar. Saçın doğal dengesini koruyarak saç köklerini destekler ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca, güçlü içeriği ve ağırlık yapmayan yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabilir. Bu özellikleriyle, saç bakım rutininize pratik bir şekilde entegre edebilir ve saçlarınızı güçlendirmek için etkili bir çözüm sunar.

Kullanım Şekli


Spreyi saç derisine yeterli miktarda sıkarak uygulayın. Saç derisine sıkarken nazikçe masaj yapın, böylece spreyin deriye ve saç köklerine eşit bir şekilde dağılmasını sağlamış olursunuz. Daha sonra, saçınızda spreyin etkili olması için minimum 30 dakika bekleyin. Bu süre zarfında, saç derisi ve saç telleri spreyin içeriğinden tam olarak faydalanır. Son adımda, saçınızı uygun yıkayın.

Bu adımları düzenli olarak uyguladığınızda, saç bakım spreyi saç derinizi ve saç tellerinizi güçlendirir, besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

İçindekiler


 

Kafein

Alanin

At Kestanesi Ekstraktı

Arjinin

Procapil

Aspartik Asit

İnositol

Sistein

Huş Ağacı Yaprağı Ekstraktı

Glutamik Asit

At Kuyruğu Ekstraktı

Glisin

Isırgan Otu Yaprağı Ekstraktı

Histidin

Aloe Vera Ekstraktı

İzolösin

Şerbetçi Otu Ekstraktı

Lösin

Dulavrat Kökü Ekstraktı

Lizin

Adaçayı Ekstraktı

Metiyonin

Yeşil Çay Ekstraktı

Fenilalanin

Darı Tohumu Ekstraktı

Prolin

Alman Papatyası Ekstraktı

Serin

Kına Ekstraktı

Treonin

Gümüşi Ihlamur Ekstraktı

Tirozin

Saccharide İsomerate

Valin

Retinil Palmitat

Biotin

Vitamin E

Vitamin B5Doğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.