Saç Bakım Serisi

Derinex Saç Dökülmesi Karşıtı Şampuan - Normal ve Kuru Saçlar için

Dökülme karşıtı bitki özlü besleyici şampuan, saç kök ve tellerini güçlendiren özel bir formülasyona sahiptir. Güçlendirilmiş dökülme karşıtı etkisiyle, saçların daha sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlar.

Ürün Açıklaması


Saç dökülmesini engellemek ve saçı güçlendirmek için tasarlanan formülasyon içeriğinde zengin bitkisel özler barındırır.

Kuru saçlarınızı güçlendirirken hyaluronik asit desteği ile nem ihtiyacını da karşılar. 13 bitki ekstresi ve 8 bitkisel yağ ile zengin içeriği doğrudan saç köklerine etki ederek saçı güçlendirir. Dökülmenin azalmasına yardımcı olur. Banyo sonrası cildinin nemli kalması için patentli bir nem ajanı olan Pentavitin ve Provitamin B5 içerir.

Kullanım Şekli


Islak saça köpürmeye yetecek kadar şampuanı avuçlarınıza alın ve saç derisine ve saç tellerine eşit miktarda ve nazikçe masaj yaparak uygulayın. Bu, saç derisine kan dolaşımını artırarak saç foliküllerinin beslenmesini sağlar ve saçın daha sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur.

Ürünü saçlarda 3-5 dakika bekletin. Bu süre saç derisinin ve saç tellerinin şampuanın içeriğinden tam olarak faydalanmasını sağlar. Bekleme süresi boyunca, saç köklerine ve tellerine nüfuz eden şampuanın etkisini artırır ve saçın daha iyi beslenmesine yardımcı olur.

Ardından, saçınızı bol su ile durulayın. Durulama işlemi, şampuanın ve saçınızdaki herhangi bir kir veya kalıntının tamamen temizlenmesini sağlar.

İçindekiler


 

Kafein

Ginseng

Saw Palmetto

Hyaluronik Asit

Provitamin B5

At Kestanesi Ekstraktı

Huş Ağacı Yaprağı Ekstraktı

Saccharide İsomerate

At Kuyruğu Ekstraktı

Yerli Asna Tohumu Yağı

Isırgan Otu Yaprağı Ekstraktı

Nar Tohumu Yağı

Aloe Vera Ekstraktı

Keten Tohumu Yağı

Şerbetçi Otu Ekstraktı

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Dulavrat Kökü Ekstraktı

Çörekotu Yağı

Adaçayı Ekstraktı

Kayısı Çekirdeği Yağı

Yeşil Çay Ekstraktı

Zeytin Yağı

Darı Tohumu Ekstraktı

Asya Pirinci Yağı

Alman Papatyası Ekstraktı

Gümüşi Ihlamur Ekstraktı

Kına EkstraktıDoğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.