Saç Bakım Serisi

Derinex Saç Derisi Bakım Maskesi - Besleyici ve Arındırıcı

Derinex Saç Derisi Bakım Maskesi, saç ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu besleyici, yatıştırıcı ve onarıcı bakımı sunar. Bu özel formül, saç köklerini beslerken saç derisini de rahatlatır ve etkin bir bakım sağlar. Saçın doğal dengesini korurken, saç derisindeki kuruluğu giderir ve nemlendirir. Tüm saç tipleri için uygun olan bu maske, saçın güçlenmesine ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ürün Açıklaması


Saç derisinde meydana gelen hassasiyet ve kepeklenme gibi problemlerde, saçın güçlenmesini ve saç tellerinin kalınlığının artmasını sağlamak amacıyla ideal bir çözüm olan Derinex Saç Derisi Bakım Maskesi, aynı zamanda arındırıcı bir ön işlem olarak da kullanıma uygundur. Özel formülü, saç derisindeki sorunları hafifletirken, saçı besler ve güçlendirir.

Saç derisindeki kuruluğu gidererek nem dengesini sağlamak için içeriğinde patentli bir nem ajanı olan Pentavitin ve Provitamin B5 bulunmaktadır. Bu özel bileşenler, cildin nemlenmesini destekler ve saçın sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur. Derinex Saç Derisi Bakım Maskesi, düzenli kullanıldığında saç derisinin ve saçın genel olarak daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli


Temiz saç derisine ve saç tellerine yeterli miktarda kremi sıkın. Daha sonra, parmaklarınızla nazikçe masaj yaparak kremi saç derinize ve saç tellerinize iyice yedirin. Masaj yaparken, kremi saç derinizin tüm bölgelerine eşit bir şekilde dağıtmaya özen gösterin. Kremi uyguladıktan sonra, minimum 30 dakika boyunca saçınızda bekletin. Ardından saçınızı yıkayın.

İçindekiler


 

Kafein

Alanin

Biotin

Arjinin

Çay Ağacı Yağı

Aspartik Asit

Provitamin B5

Sistein

Huş Ağacı Yaprağı Ekstraktı

Glutamik Asit

At Kuyruğu Ekstraktı

Glisin

Isırgan Otu Yaprağı Ekstraktı

Histidin

Aloe Vera Ekstraktı

İzolösin

Şerbetçi Otu Ekstraktı

Lösin

Dulavrat Kökü Ekstraktı

Lizin

Adaçayı Ekstraktı

Metiyonin

Yeşil Çay Ekstraktı

Fenilalanin

Darı Tohumu Ekstraktı

Prolin

Alman Papatyası Ekstraktı

Serin

Kına Ekstraktı

Treonin

Gümüşi Ihlamur Ekstraktı

Tirozin

Saccharide İsomerate

ValinDoğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.