Cilt Bakım Serisi

Derinex Güneş Koruyucu Sprey / Aile Boyu

Derinex Güneş Koruyucu Sprey, ailelerin tüm bireyleri için özenle geliştirilmiş bir üründür. Hafif ve pratik sprey formu, kullanımı kolaylaştırırken cilde hızla nüfuz ederek anında koruma sağlar.

Ürün Açıklaması


Derinex Güneş Koruyucu Sprey, tüm aile bireylerinin kullanımı için özenle geliştirilmiş bir üründür ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumak amacıyla formüle edilmiştir. Hafif ve nemlendirici yapısı sayesinde cilde kolayca yayılır ve cilt tarafından hızla emilir. İçeriğinde bulunan aloe vera, cildi yatıştırır ve nemlendirirken, güneş yanıklarından ve diğer zararlı UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarlarından korur.

Tüm ciltlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan bu güneş koruyucu krem, düzenli olarak kullanıldığında cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda nemlendirir ve yumuşak bir his bırakır.

Kullanım Şekli


Derinex Güneş Spreyini yüzünüz, boynunuz, kulaklarınız ve enseniz gibi açıkta kalan bölgelere bir miktar uygulayın. Kremi cilde nazikçe masaj yaparak ve tamamen yayarak uygulamak önemlidir.

Güneş koruyucu kremi uygulamadan önce, cildinizi temizleyin ve kurulayın. Bu, kremi daha etkili hale getirir. Güneşe çıkmadan en az 15-30 dakika önce kremi uygulamak, cildinize tam koruma sağlar.

Yaklaşık her 2-3 saatte bir kremi yeniden uygulamak tavsiye edilmektedir.

İçindekiler


 

Allantoin

Aloe Vera

Provitamin B5

SunCat MTA

Baycusan

Alman Papatyası EkstraktıDoğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.