Cilt Bakım Serisi

Derinex Güneş Koruyucu Krem / Yaşlanma Karşıtı

Derinex Güneş Koruyucu Krem, yaşlanma karşıtı etkisiyle yaşlanma etkilerini geciktirmek için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Hafif yapısıyla cilde kolayca nüfuz eder ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar.

Ürün Açıklaması


Yaş almanın izlerini geciktirmenin en etkili yollarından biri cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumaktır. İleri yaşlarda, cildimizin daha fazla korunmaya ve özen göstermeye ihtiyacı olabilir. Bu noktada, anti-aging özelliklere sahip bir güneş kremi kullanmak oldukça önemlidir.

Derinex Güneş Koruyucu Krem, yaşlanma karşıtı özellikleriyle cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korurken aynı zamanda yaşlanma belirtileriyle mücadele eder. Özel formülü, cildi nemlendirir, besler ve cildin genç ve sağlıklı görünümünü destekler. Günlük kullanıma uygun olan bu güneş kremi, ileri yaşlarınızda cildiniz için ekstra koruma sağlayarak yaş almanın izlerini geciktirmenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli


Derinex Güneş Kremini yüzünüz, boynunuz, kulaklarınız ve enseniz gibi açıkta kalan bölgelere 2 parmak miktarınca uygulayın. Kremi cilde nazikçe masaj yaparak ve tamamen yayarak uygulamak önemlidir.

Güneş koruyucu kremi uygulamadan önce, cildinizi temizleyin ve kurulayın. Bu, kremi daha etkili hale getirir. Güneşe çıkmadan en az 15-30 dakika önce kremi uygulamak, cildinize tam koruma sağlar.

Yaklaşık her 2-3 saatte bir kremi yeniden uygulamak tavsiye edilmektedir.

İçindekiler


 

Allantoin

Aloe Vera

Provitamin B5

SunCat MTA

Baycusan

Mayıs Papatyası Ekstraktı

Hyaluronik Asit

Üzüm Çekirdeği Ekstraktı

Sylver

At Kestanesi Ekstraktı

Hidrolize Buğday Proteini

PeptidDoğanın Cömertliği ile Yenilenin: derinex, Cildinizin Doğal İyileşmesine Destek Olur.