yükleniyor

MENÜ

SAÇINIZ DÖKÜLÜYORSA,

MUTLAKA DERİNEX'İ DENEYİN!

Vitaminli ve bitki özlü formülüyle Derinex; Saçlarınızı güçlendirir, dökülmelere karşı etkili olur.

KEPEĞİ KAFANIZDAN ATIN!

DERİNEX KULLANIN!

Derinex, Zinc Pyrithione ve Piroctone Olamine içeriği sayesinde kepeği önler.

ÇAY AĞACI YAĞI İÇERİĞİ İLE

DAHA SAĞLIKLI SAÇLAR

Derinex, Çay Ağacı Yağı (Tea Tree Oil) ile güçlendirilmiş Soluvit Richter bitkisel ve multivitamin içeriği sayesinde saçların beslenmesini sağlar, saçları güçlendirir, yeniler ve canlandırır. Saç dökülmesine, saç derisindeki yağlanma, kızarıklık, pullanma gibi sorunlara karşı etkilidir.

YEŞİL MASKE

SOYULABİLİR SİYAH NOKTA YÜZ MASKESİ

Derinex Yeşil Maske siyah noktaları temizler, içeriğindeki Aloe Vera, Panthenol, Allantoin ile cildinize yenileyici bakım yapar.

SAÇINIZA, İYİ GELECEK

Derinex Saç Bakım ürünleri, bitkisel ve multivitamin içeriği sayesinde saç dökülmesine, kepeğe, saç derisindeki yağlanma, kızarıklık, pullanma gibi sorunlara karşı etkilidir.

MUTLU BEBEK, İYİ GELECEK

Derinex, bebeğinizin cildini besler, nemlendirir, yumuşatır ve etkin koruma sağlar. Saçı yumuşatır, hassas saç ve vücut temizliği sağlar.

Derinex

SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

Normal ve Kuru Saçlar İçin

Derinex Saç Bakım Şampuanı, bitkisel ve multivitamin içeriği sayesinde saç dökülmesine, kepeğe, saç derisindeki yağlanma, kızarıklık, pullanma gibi sorunlara karşı etkilidir.

SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

Yağlı Saçlar İçin

Derinex Saç Bakım Şampuanı, bitkisel ve multivitamin içeriği sayesinde saç dökülmesine, kepeğe, saç derisindeki yağlanma, kızarıklık, pullanma gibi sorunlara karşı etkilidir.

SAÇ BAKIM MASKESİ

Sorun saç derinizdeki kaşıntı mı? Derinex Saç Maskesini deneyin.
Saç Dökülmesine Etkili, Bitki Özlü ve Vitaminli, Besleyici Saç Bakım Maskesi.

BEBEK SAÇ VE VÜCUT ŞAMPUANI

Papatya içeren formülü sayesinde bebeğinizin cildini rahatlatır ve tahrişlere karşı korumaya yardımcı olur. Saçı yumuşatır, hassas saç ve vücut temizliği sağlar.

PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM

İçeriğindeki Zinc Oxide, Panthenol, Gliserin, Lanolin, Allantoin sayesinde bebeğinizin narin cildinin nemliliğini koruyacak, kızarıklıkları azaltacak, bebeğinizi rahatlatacak ve pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır.

BEBEK BAKIM KREMİ

İçeriğindeki bitki özleri sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirir, bakımını sağlar. Cildin nefes almasını engellemeyen koruyucu bir örtü oluşturarak etkin koruma sağlar.

BEBEK BAKIM YAĞI

İçerdiği Aloe Vera (Aloe Barbadensis Leaf), Olive Oil (Oleo Europaea Fruit Oil), Panthenol sayesinde yoğun nemlendirme sağlar, bebeğinizin cildini besler, yumuşatır ve etkin koruma sağlar.